niedziela, 1 sierpnia 2021r.

ODBLASKOWY PIERWSZAK W GMINIE SULMIERZYCE

27 października 2017

przez  Paulina Telenga

W dniach 18-20 października szkoły podstawowe na terenie gminy Sulmierzyce odwiedzili policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie – asp. sztab. Zbigniew Kleszczyński – asystent Zespołu ds. Profilaktyki, asp. sztab. Dariusz Święcki – dzielnicowy gminy Sulmierzyce oraz sierż. sztab. Marcin Pawełoszek – oficer prasowy. Celem ich wizyty było przeprowadzenie prelekcji, mających na celu uświadomienie dzieci w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz ich ochrona przed skutkami i udziałem w wypadkach drogowych. W ramach programu profilaktycznego „Odblaskowy Pierwszak” uczniowie szkół w Bogumiłowicach, Dworszowicach Pakoszowych i Sulmierzycach dowiedzieli się jak prawidłowo poruszać się po drogach oraz jak wielki wpływ na bezpieczeństwo mają elementy odblaskowe – kamizelki, opaski, breloki, które zostały rozdane uczniom.

Ostatnia zmiana: 27 października 2017

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij