wtorek, 21 września 2021r.

Ogłoszenie dla rolników

19 listopada 2013

przez  admin

OGŁOSZENIE

Uwaga Rolnicy

Biuro Powiatowe Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego w Pajęcznie informuje, iż ogłasza nabór uczestników na szkolenie z zakresu “stosowania środków ochrony roślin sprzętem naziemnym”, tzw. szkolenie chemizacyjne.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami tj. ustawą o ochronie roślin i zasadami wzajemnej zgodności osoba wykonująca zabiegi ochrony roślin za pomocą środków ochrony roślin musi posiadać specjalistyczną wiedzę potwierdzona zaświadczeniem o ukończeniu szkolenia, które to zachowuje ważność przez okres 5 lat od dania ukończenia szkolenia.

Szkolenie odbędzie się w listopadzie 2013 roku w Urzędzie Gminy i Miasta w Pajęcznie

Chętnych prosi się o zgłoszenia telefoniczne, bądź osobiście w dniach od poniedziałku do środy w godzinach od 7:30 do 15:30. Biuro Powiatowe Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego mieści się w Pajęcznie przy ulicy 1 Maja 13/15. Telefon do kontaktu: (34) 311 11 32, kom. 608 524 729.

Opłata za kurs wynosi 60 zł dla osób ponownie przystępujących do szkolenia i kurs trwa jeden dzień oraz 80 zł dla osób pierwszy raz uczęszczających na ww. kurs i trwa on dwa dni (wpłata na kursie).

Na szkoleniu każdy uczestnik otrzyma bezpłatnie notatnik rolnika-ewidencja zabiegów ochrony roślin.

Liczba miejsc ograniczona.

Ostatnia zmiana: 19 listopada 2013

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij