wtorek, 25 stycznia 2022r.

Oldboj Buczek z pucharem Przewodniczącego

11 września 2014

przez  admin

OLDBOJ BUCZEK Z PUCHAREM PRZEWODNICZĄCEGO RADY – FOTORELACJA

W sobotę 06.09.2014 r. na kompleksie sportowym w Sulmierzycach odbył się V Turniej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy w Sulmierzycach. Na zaproszenie miejscowego zespołu odpowiedziały trzy zespoły. Podczas konferencji przed turniejowej ustalono każdy mecz będzie trwał 2×10 minut, a rozgrywki odbędą się systemem każdy z każdym.

Najlepszą drużyną okazał się zespół z Buczku, drugie miejsce zajęli zawodnicy Urzędu Gminy w Sulmierzycach. O pierwszym miejscu zadecydował lepszy bilans bramek zespołu z Ruśca. Na najniższym stopniu podium uplasowali się zawodnicy Oldboja Gorzkowice. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Dariusza Kosińskiego (Urząd), a najlepszym bramkarzem Andrzej Adamski (Gorzkowice). Wszystkie zespoły otrzymały z rąk Przewodniczącego Rady Gminy w Sulmierzycach Tadeusza Kruszyńskiego pamiątkowe puchary oraz piłki.

Wyniki:
Oldboj Sulmierzyce – Oldboj Buczek 0:3
Oldboj Gorzkowice – Urząd Gminy 1:5
Oldboj Sulmierzyce – Oldboj Gorzkowice 2:3
Oldboj Buczek – Urząd Gminy 3:3
Oldboj Sulmierzyce – Urząd Gminy 1:2
Oldboj Buczek – Oldboj Gorzkowice 6:0

Tabela
1. Oldboj Buczek 7 pkt. 12:3
2. Urząd Gminy 7 pkt. 10:5
3. Oldboj Gorzkowice 3 pkt. 4:13
4. Oldboj Sulmierzyce 0 pkt. 3:8

Ostatnia zmiana: 27 stycznia 2017

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij