sobota, 16 października 2021r.

Oldboj Rusiec z Pucharem Przewodniczącego

17 marca 2014

przez  admin

OLDBOJ RUSIEC Z PUCHAREM PRZEWODNICZĄCEGO RADY – FOTORELACJA

W sobotę 15.03.2014 r. na hali sportowej w Sulmierzycach odbył się IV Turniej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy w Sulmierzycach. Na zaproszenie miejscowego zespołu odpowiedziały trzy zespoły. Podczas konferencji przed turniejowej ustalono każdy mecz będzie trwał 2×10 minut, a rozgrywki odbędą się systemem każdy z każdym.

Najlepszą drużyną okazał się zespół z Ruśca, drugie miejsce zajęli debiutanci w turnieju Oldbojów reprezentanci Dworszowic Pakoszowych. O pierwszym miejscu zadecydował lepszy bilans bramek zespołu z Ruśca. Na najniższym stopniu podium uplasowali się zawodnicy Urzędu Gminy w Sulmierzycach. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Damiana Szczytowskiego (Rusiec), a najlepszym bramkarzem Mariusza Tokarczyka (Dworszowice Pakoszowe). Wszystkie zespoły otrzymały z rąk Przewodniczącego Rady Gminy w Sulmierzycach Tadeusza Kruszyńskiego pamiątkowe puchary oraz piłki. We wrześniu br. planowana jest VI edycja turnieju tym razem na kompleksie sportowym ORLIK w Sulmierzycach.

Szczegółowe wyniki i tabela:

Oldboj Sulmierzyce – Urząd Gminy 1:2
Oldboj Rusiec – Oldboj Dworszowice Pak. 1:1
Urząd Gminy – Oldboj Rusiec 1:3
Oldboj Sulmierzyce – Oldboj Dworszowice Pak. 1:2
Urząd Gminy – Oldboj Dworszowice Pak. 3:4
Oldboj Rusiec – Oldboj Sulmierzyce 9:0

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Bramki

1

Oldboj Rusiec

7

14:2

2

Oldboj Dworszowice Pak.

7

7:5

3

Urząd Gminy

3

6:8

4

Oldboj Sulmierzyce

0

2:13

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Bramki

1

Oldboj Rusiec

7

14:2

2

Oldboj Dworszowice Pak.

7

7:5

3

Urząd Gminy

3

6:8

4

Oldboj Sulmierzyce

0

2:13

Ostatnia zmiana: 27 stycznia 2017

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij