niedziela, 24 października 2021r.

Oldboy Bachorzyn z Pucharem Przewodniczącego

2 kwietnia 2015

przez  admin

OLDBOJ BACHORZYN Z PUCHAREM PRZEWODNICZĄCEGO RADY – FOTORELACJA

W sobotę 18.03.2015 r. w hali sportowej w Sulmierzycach odbył się VI Turniej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy w Sulmierzycach. Na zaproszenie miejscowego zespołu odpowiedziało sześć drużyn. W miejsce wstępnie zaanonsowanych zespołów z Buczku i Gorzkowic udział w turnieju wzięły reprezentacje Bachorzyna i Kamieńska. Podczas konferencji przed turniejowej ustalono iż zawody rozegrane zostaną w pierwszej fazie systemem grupowym natomiast w drugiej fazie systemem pucharowym.

Najlepszą drużyną okazał się zespół z Bachorzyna, drugie miejsce zajęli reprezentanci Kiełczygłowa. Na najniższym stopniu podium uplasowali się zawodnicy Urzędu Gminy w Sulmierzycach. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Tomasza Walczaka (Bachorzyn), a najlepszym bramkarzem Adama Okolewskiego (Kiełczygłów). Zespoły otrzymały z rąk Przewodniczącego Rady Gminy Tadeusza Kruszyńskiego pamiątkowe puchary. Szczegółowe wyniki można obejrzeć tutaj. We wrześniu br. planowana jest VII edycja turnieju tym razem na kompleksie sportowym Orlik w Sulmierzycach.

Ostatnia zmiana: 27 stycznia 2017

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij