poniedziałek, 16 maja 2022r.

OSP Dworszowice Pakoszowe najlepsze w gminie

21 sierpnia 2013

przez  admin

OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W DWORSZOWICACH PAKOSZOWYCH NAJLEPSZA W GMINIE – FOTORELACJA

W ubiegłą sobotę 17 sierpnia na starym boisku LSK Słowian Dworszowice Pakoszowe odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze. W zawodach udział wzięły 4 jednostki z naszej gminy: OSP Bogumiłowice, OSP Chorzenice, OSP Dworszowice Pakoszowe oraz OSP Sulmierzyce. Oprócz seniorów udział wzięła również młodzieżowa grupa strażaków OSP Sulmierzyce. Zmagania składały się ze sztafety (bieg z przeszkodami – zapięcie węża do trójnika, skok przez płotek i rów, równoważnia, skok przez mur, ponowne zapięcie węża) oraz bojówki (rozwijanie linii gaśniczej).

Najlepiej w klasyfikacji generalniej wypadła Ochotnicza Straż Pożarna w Dworszowicach Pakoszowych, tuż za nimi (różnica punktu) uplasowała się OSP w Sulmierzycach. Trzecie miejsce natomiast zajęła Ochotnicza Straż Pożarna w Chorzenicach.

Wójt Gminy wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Tadeuszem Kruszyńskim wręczyli wszystkim jednostkom biorącym udział w zawodach cenne nagrody m. in.: motopompy, sprzęt strażacki i umundurowanie. Po ceremonii wręczenia nagród odbyło się wręczenie odznaczeń z okazji 70-cio lecia OSP w Dworszowicach Pakoszowych.

W powiatowych zawodach sportowo-pożarniczych oprócz OSP w Dworszowicach Pakoszowych udział weźmie również OSP Sulmierzyce – jako triumfator poprzednich zawodów powiatowych.

Zapraszamy do obejrzenia galerii z Gminnych Zawodów Sportowo-Pożarniczych:

Ostatnia zmiana: 27 stycznia 2017

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij