poniedziałek, 16 maja 2022r.

PIENIĄDZE POZYSKANE DLA SOŁECTW

15 lipca 2019

przez  Przemysław Szczerkowski

W dniu 28 maja 2019 roku Sejmik Województwa Łódzkiego przyjął uchwałę w sprawie udzielenia z budżetu Województwa Łódzkiego na rok 2019 pomocy finansowej jednostkom samorządu terytorialnego województwa łódzkiego w formie dotacji celowej, przeznaczonej na dofinansowanie zadań własnych gminy w zakresie realizacji małych projektów lokalnych realizowanych na terenach wiejskich.

Gmina Sulmierzyce złożyła trzy wnioski, które znalazły się na liście objętych dotacją. Każdy z nich zakłada dofinansowanie w wysokości 10000,00 złotych. Pomocą w 2019 roku zostały objęte świetlice wiejskie w Piekarach, Ostrołęce i Bielikach. W ramach realizowanych zadań zostaną zakupione urządzenia zgłoszone podczas zebrań sołeckich poprzedzających złożenie wniosku.

Ostatnia zmiana: 7 listopada 2019

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij