wtorek, 18 stycznia 2022r.

Piotr Rabęda najlepszym Wędkarzem

5 czerwca 2013

przez  admin

PIOTR RABĘDA NAJLEPSZYM WĘDKARZEM – FOTORELACJA

W niedzielę 2 czerwca odbyły się I zawody wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Sulmierzyce. Najlepszym okazał się Piotr Rabęda, który złowił ryby o łącznej wadze 2,670 kg. Na drugim miejscu uplasował się się Jacek Wielgosik z wynikiem 1,970 kg. Na najniższym stopniu podium stanął Norbert Kluczny z wynikiem 1,950 kg. IV miejsce zajął Hubert Rabenda – 1,840 kg. V miejsce przypadło Danielowi Bujacz z wynikiem 1,330 kg. Daniel Bujacz złowił także najdłuższą rybę której długość wynosiła 42 cm.

Wszystkie ryby wróciły oczywiście do zbiornika wodnego. Pięciu najlepszych zawodników oprócz pamiątkowych dyplomów i pucharów otrzymało atrakcyjne nagrody rzeczowe. Już niedługo kolejna edycja. Serdecznie zapraszamy.

Ostatnia zmiana: 27 stycznia 2017

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij