niedziela, 24 października 2021r.

Pobieranie opłat za odbiór odpadów komunalnych

1 sierpnia 2013

przez  admin

POBIERANIE OPŁAT ZA ODBIÓR ODPADÓW KOMUNALNYCH

W związku ze zmianami wprowadzonymi nową ustawą o utrzymaniu czystości i porządku w gminach to gmina będzie pobierała opłaty za odbiór odpadów komunalnych. Dlatego przydzieliliśmy Państwu indywidualny numer konta bankowego. Numer ten znajduje się na blankiecie wpłat – książeczce opłat za odbiór odpadów komunalnych – książeczki zostaną Państwu dostarczone w terminie do 6 sierpnia. Opłata za lipiec powinna być wniesiona do 15 sierpnia.

W związku z powyższym prosimy dokonywać wpłat na swoje indywidualne konto bankowe za odbiór odpadów komunalnych za pomocą przelewu bankowego lub w kasie banku czy na poczcie. Na blankietach został wydrukowany kod kreskowy z numerem Państwa indywidualnego konta. Bank Spółdzielczy w Kleszczowie O/Sulmierzyce, który prowadzi obsługę kasową Urzędu Gminy ma możliwość zczytywania danych z kodu kreskowego co usprawni wnoszenie opłat. Za opłaty dokonywane w Banku Spółdzielczym w Sulmierzycach nie będzie pobierana prowizja tak więc nie będą ponosili Państwo dodatkowych kosztów. W razie wątpliwości lub pytań dotyczących opłat za odbiór śmieci prosimy o kontakt: Urząd Gminy, pokój nr 26, tel. (44) 684 60 56 wew. 106.

Ostatnia zmiana: 1 sierpnia 2013

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij