niedziela, 24 października 2021r.

POŻEGNANIE WAKACJI W DWORSZOWICACH PAKOSZOWYCH

3 września 2019

przez  Przemysław Szczerkowski

W piękną, gorącą, sierpniową sobotę na parkingu przy OSP w Dworszowicach Pakoszowych o godzinie 16.00 rozpoczął się kolejny festyn organizowany przez Gminę Sulmierzyce. Na gości i mieszkańców czekało mnóstwo atrakcji. Dla dzieci przygotowane zostały „suchy basen” oraz dmuchaniec i mały zamek. Kolejny już raz swoje znakomite umiejętności kucharskie zaprezentowały działające na terenie gminy stowarzyszenia. Tym razem o podniebienia uczestników zadbały stowarzyszenia „Dobra Wola” i „Niezniszczalni” oraz Koło Gospodyń Wiejskich z Piekar.

Do tańca swoim repertuarem muzycznym porwał zespół Contra, który zakończył swój występ o godzinie dwudziestej trzeciej. W sobotnie popołudnie na imprezie gościł również zaprzyjaźniony klub Strzelecka „10”, który dla wszystkich chętnych zorganizował konkurs w strzeleniu z karabinu pneumatycznego. Najlepsi w trzech kategoriach: mężczyzn, kobiet i dzieci, odebrali pamiątkowe dyplomy.

 

Ostatnia zmiana: 3 września 2019

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij