poniedziałek, 16 maja 2022r.

Programy stypendialne

8 sierpnia 2011

przez  admin

 

Programy stypendialne Fundacji na Rzecz Rozwoju Powiatu Wieluńskiego oraz Cementowni “Warta” S.A.

Cementowania “Warta” S.A. przystąpiła jako sponsor do trzech programów stypendialnych realizowanych w roku szkolnym i akademickim 2011/2012 wspólnie z Fundacją na Rzecz Rozwoju Powiatu Wieluńskiego.

Program stypendialny obejmuje również powiat pajęczański i gminę Sulmierzyce. Głównym celem programu jest wspieranie rozwoju dzieci i młodzieży szczególnie uzdolnionej i znajdującej się w trudnej sytuacji materialnej. Przy wyborze stypendystów, którego dokonuje Komisja Stypendialna brane są pod uwagę również dodatkowe osiągnięcia (np. wygrane olimpiady, konkursy).

Niezbędne dokumenty do ubiegania się o stypendia, a także wszelkie informacje można znaleźć na stronie internetowej Fundacji na Rzecz Rozwoju Powiatu Wieluńskiego: www.fundacja.wielun.pl, a także w siedzibie Fundacji przy Placu Kazimierza Wielkiego 2, 98-300 Wieluń, pokój nr 201, tel. (43) 843-79-32, e-mail: biuro@fundacja.wielun.pl.

Ostatnia zmiana: 8 sierpnia 2011

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij