poniedziałek, 18 października 2021r.

Przeglądy gwarancyjne instalacji solarnych

8 czerwca 2020

przez  Łukasz Kucharski

Urząd Gminy w Sulmierzycach informuje, że rozpoczęły się przeglądy pięcioletnie instalacji kolektorów słonecznych wraz z wymianą glikolu. Ponadto informujemy iż jest to ostatni przegląd w ramach udzielonej przez Wykonawcę gwarancji.

Obowiązkiem mieszkańca/właściciela jest umożliwienie przedstawicielowi wykonawcy wstępu na posesję oraz po sprawdzeniu działania instalacji podpisanie protokołu z przeprowadzonego serwisu. Prosimy o zapoznanie się z treścią podpisywanego protokołu.

Podczas przeprowadzanego przeglądu prosimy o zachowanie wszelkich rygorów sanitarnych (osłona na usta i nos, dezynfekcja rak przed i po wizycie serwisanta, zachowanie bezpiecznego odstępu pomiędzy mieszkańcem a serwisantem).

Przeglądy będą przeprowadzane przez przedstawicieli Wykonawcy Pana Artura Bareła i Wiesława Jaworskiego posiadających stosowne upoważnienie, udzielone przez Gminę Sulmierzyce, do wykonywania  powyższych czynności. Na żądanie właściciela posesji przedstawiciel Wykonawcy winien okazać przedmiotowe upoważnienie wraz z dowodem osobistym.

Ostatnia zmiana: 8 czerwca 2020

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij