wtorek, 18 stycznia 2022r.

Przekazanie budynku zaplecza sportowego

16 sierpnia 2016

przez  admin

PRZEKAZANIE BUDYNKU ZAPLECZA SPORTOWEGO – FOTORELACJA

W sobotę 13 sierpnia 2016 roku w Dworszowicach Pakoszowych odbyła się uroczystość przekazania zaplecza sportowego LKS Słowian Dworszowice Pakoszowe. O godzinie 13.00 rozpoczął się mecz klasy okręgowej pomiędzy gospodarzami, a LKS Unia Sulmierzyce. Następnie o godz. 15.30 ceremonię przekazania budynku rozpoczął Wójt Gminy Sulmierzyce Gabriel Orzeszek, który powitał wszystkich zgromadzonych gości oraz mieszkańców miejscowości. Głos zabrał również Przewodniczący Rady Gminy w Sulmierzycach Tadeusz Kruszyński. Po zakończeniu przemówień nastąpiło przecięcie wstęgi.

Z okazji przekazania budynku na parkingu przy OSP odbył się festyn, podczas którego zaprezentowały się stowarzyszenia z Piekar, Woli Wydrzynej i Bogumiłowic. Tradycyjnie na imprezach organizowanych na terenie naszej gminy, dzięki współpracy z Klubem Strzeleckim „10” z Radomska, odbyły się zawody w strzelaniu z karabinu pneumatycznego. Dla dzieci natomiast został przygotowany plac zabaw w postaci dmuchańców. Wszystkim uczestnikom czas umilał zespół Cover – Dance.

Ostatnia zmiana: 27 stycznia 2017

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij