poniedziałek, 16 maja 2022r.

Przemysław Kumor ponownie wygrywa

14 lipca 2014

przez  admin

PRZEMYSŁAW KUMOR PONOWNIE WYGRYWA –

FOTORELACJA Z III ZAWODÓW WĘDKARSKICH

13 lipca odbyły się III zawody wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Sulmierzyce z cyklu GRAND PRIX 2014. Tym razem były to dzienne zawody gruntowe, które rozpoczęły się o godzinie 4.15 i trwały do godziny 12.00. Najlepszy ponownie okazał się Przemysław Kumor, który złowił ryby o łącznej wadze 4,180 kg. Na drugim miejscu uplasował się podobnie jak w drugich zawodach Mariusz Błaszczyk. Tym razem uzyskał wynik 1,630 kg. Trzecie miejsce zajął Jacek Wielgosik z wynikiem 1,430 kg. IV miejsce zajął Włodzimierz Kumor – 1,280 kg. V miejsce przypadło Dariuszowi Bujacz który uzyskał wynik 1,090 kg. Najdłuższą rybę podobnie jak w przypadku poprzednich zawodów złowił Mariusz Błaszczyk. Złowiona ryba mierzyła 42 cm. Tradycyjnie najlepsi zawodnicy otrzymali pamiątkowe puchary i nagrody rzeczowe.

Kolejne  zawody  jednocześnie ostatnie z cyklu GRAND PRIX odbędą się 21 września. Tym razem będą to zawody spławikowe.

Zapraszamy do obejrzenia galerii z zawodów:

Ostatnia zmiana: 27 stycznia 2017

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij