piątek, 26 kwietnia 2024r.

Przemysław Kumor wygrywa wędkarskie Grand Prix 2020

15 października 2020

przez  Przemysław Szczerkowski

W niedzielę 4.10.2020 r. odbyły się piąte zawody wędkarskie z cyklu GRAND PRIX 2020 o Puchar Wójta Gminy Sulmierzyce. Były to dzienne zawody spławikowe, które rozpoczęły się o godzinie 7.00. Najlepszym okazał się Przemysław Kumor z wynikiem 16,350 kg. Drugie miejsce zajął Radosław Pieprzyk z wynikiem 7,345 kg. Na najniższym stopniu podium stanął Mariusz Błaszczyk z wynikiem 5,630 kg. Najdłuższą rybę o długości 53 cm złowił Grzegorz Włodarczyk.

Były to ostatnie zawody z cyklu GRAND PRIX 2020. Najlepszym w klasyfikacji generalnej okazał się Przemysław Kumor z  38 punktami na koncie. Drugie miejsce zajął Włodzimierz Kumor a trzecie Jakub Szczepaniak. Na kolejnych miejscach uplasowali się: IV – Adam Kisiołek,  V – Jacek Wielgosik. Tradycyjnie pięciu najlepszych zawodników z zawodów spławikowych, jak i pięciu w klasyfikacji generalnej, otrzymało z rąk Przewodniczącego Rady Gminy Sulmierzyce  pana Tadeusza Kruszyńskiego pamiątkowe dyplomy i bony na zakup sprzętu wędkarskiego.

Ponadto trzech najlepszych zawodników w zawodach spławikowych, jak i w klasyfikacji generalnej, odebrało puchary.

Ostatnia zmiana: 15 października 2020