poniedziałek, 18 października 2021r.

Radosław Pieprzyk wygrywa IV ZAWODY WĘDKARSKIE Z CYKLU GRAND PRIX 2021

17 sierpnia 2021

przez  Przemysław Szczerkowski

W niedzielę 15 sierpnia odbyły się IV zawody wędkarskie z cyklu GRAND PRIX 2021 o Puchar Wójta Gminy Sulmierzyce.

Najlepszym okazał się Radosław Pieprzyk, który złowił ryby o łącznej wadze 11,235 kg. Na drugim miejscu uplasował się  Grzegorz Włodarczyk z wynikiem 9,080 kg., który złowił także najdłuższą rybę (68 centymetrów).  Na najniższym stopniu podium stanął Dariusz Hałaczkiewicz z wynikiem 3,395 kg. IV miejsce zajął Bogdan Kołodziejczyk – 3,135 kg. V miejsce zdobył Hubert Rabenda z wynikiem 2,910 kg.

Szczegółowa klasyfikacja dostępna jest tutaj. Kolejne zawody, ponownie dzienne spławikowe odbędą się 12 września.  Zbiórka zawodników o godz. 7.00.

Ostatnia zmiana: 17 sierpnia 2021