niedziela, 5 grudnia 2021r.

Rajdy rowerowe w ramach projektu Kręcimy kilometry dla Sulmierzyc – zaproszenie na 13 sierpnia

8 sierpnia 2017

przez  Łukasz Kucharski

Idealna pogoda do rowerowych wycieczek towarzyszyła uczestnikom niedzielnego rajdu rowerowego. Tym razem kilometry dla Sulmierzyc kręciło około 60ciu miłośników dwóch kółek.

W ciągu tygodnia nasza drużyna przejechała ponad 26 tys. kilometrów (łącznie mamy już ponad 106 tys. km) i powiększyła się do 432 osób.

Wspólne spędzanie czasu na rowerach tak bardzo spodobało się uczestnikom, że padła propozycja organizacji następnego rajdu już w niedzielę 13 sierpnia. Trasa rajdu będzie przebiegała tak samo jak ostatniej niedzieli tj.: Sulmierzyce – Anielów – Kodrań – Chorzenice – Marcinów – Łuszczanowice – Wolica – Czyżów – Kleszczów – Żłobnica – Dębina – Dygudaj. Trasa dostępna jest poniżej:

https://www.endomondo.com/routes/978729970

Nazwa trasy „Rajd rowerowy III” – aby aplikacja nawigowała wg tej trasy kliknij po jej wybraniu „podążaj trasą”. Zgodnie z sugestiami uczestników po drodze będą dwa przystanki – na 12,5 oraz 21 kilometrze. Zapraszamy więc wszystkich chętnych a tych, którzy jeszcze nie uczestniczą zachęcamy do zabawy, szczegóły tutaj: https://sulmierzyce.info/krec-kilometry-dla-sulmierzyc/

Prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa na adres e-mail rajd@sulmierzyce.eu

Zdjęcia IPP Pajęczno:

 

 

Ostatnia zmiana: 8 sierpnia 2017

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij