niedziela, 26 września 2021r.

Referendum ogólnopolskie

8 lipca 2015

przez  admin

REFERENDUM OGÓLNOPOLSKIE

Postanowieniem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 17 czerwca 2015 r.  w dniu 6 września odbędzie się ogólnokrajowe referendum. Zostaną zadane nam trzy pytania:

„Czy  jest  Pani/Pan  za  wprowadzeniem  jednomandatowych okręgów  wyborczych  w  wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej?”,

„Czy jest Pani/Pan za utrzymaniem dotychczasowego sposobu finansowania partii politycznych z budżetu państwa?”,

„Czy  jest  Pani/Pan  za  wprowadzeniem  zasady  ogólnej  rozstrzygania  wątpliwości  co  do wykładni przepisów prawa podatkowego na korzyść podatnika?”.

Referendum zostanie przeprowadzone w tych samych lokalach, w których odbywają się wybory powszechne w godz. 6:00 – 22:00.

Wszelkie dokumenty oraz informacje dotyczące referendum publikowane są w Biuletynie Informacji Publicznej – baner „Referendum 2015” z prawej strony lub kliknij tutaj.

Ostatnia zmiana: 8 lipca 2015

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij