niedziela, 24 października 2021r.

Relacja z targów Kościerzyn 2015

10 czerwca 2015

przez  admin

WYJAZD NA TARGI ROLNICZO-OGRODNICZE – FOTORELACJA

W sobotę 30 maja 2015 r. Urząd Gminy w Sulmierzycach zorganizował wyjazd dla mieszkańców gminy na XXV Targi Rolniczo-Ogrodnicze, które odbyły się w miejscowości Kościerzyn koło Sieradza. Zainteresowanie wyjazdem było duże i sobotni poranek sprzed siedziby urzędu wyjechały dwa autokary. Na miejsce uczestnicy dotarli około godziny 10.30. Czasu wolnego na podziwianie prezentowanych kwiatów, sadzonek, krzewów, elementów dekoracyjnych oraz sprzętu rolniczego i ogrodniczego było sporo. Zwiedzający mogli również zaopatrzyć się w regionalne wyroby począwszy od chleba wypiekanego dawnymi metodami poprzez swojskie wyroby wędliniarskie jak i domowe nalewki oraz wina.

Nie zabrakło również wystawców małych browarów prezentujących wielogatunkowe piwa i podpiwki. Uczestnicy wyjazdu pozytywnie ocenili wystawę oraz dokonali wielu udanych zakupów.

Ostatnia zmiana: 27 stycznia 2017

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij