Roman Kluczny najlepszym wędkarzem w I zawodach

6 maja 2014

przez  admin

ROMAN KLUCZNY NAJLEPSZYM WĘDKARZEM W I ZAWODACH – FOTORELACJA

W niedzielę 4 maja odbyły się I zawody wędkarskie z cyklu GRAND PRIX 2014 o Puchar Wójta Gminy Sulmierzyce. Najlepszym okazał się Roman Kluczny, który złowił ryby o łącznej wadze 3,440 kg. Na drugim miejscu uplasował się się Jacek Wielgosik z wynikiem 2,250 kg. Na najniższym stopniu podium stanął Przemysław Kumor z wynikiem 1,800 kg. IV miejsce zajął Mariusz Góra – 1,530 kg, który złowił także najdłuższą rybę (33 cm).  V miejsce przypadło Jakubowi Szczepanikowi z wynikiem 1,490 kg.

Wszystkie ryby zgodnie z regulaminem tradycyjnie wróciły do zbiornika wodnego. Pięciu najlepszych zawodników otrzymało nagrody rzeczowe. Kolejne zawody odbędą się 28 czerwca br. Wyniki z zawodów oraz klasyfikacja generalna do obejrzenia tutaj.

Ostatnia zmiana: 27 stycznia 2017