poniedziałek, 17 stycznia 2022r.

Spisobus w gminie Sulmierzyce

2 września 2021

przez  Łukasz Kucharski

W dniu 23 sierpnia 2021 r. do naszej gminy przyjechał Spisobus, w którym mieszkańcy Gminy Sulmierzyce mieli możliwość wzięcia udziału w obowiązkowym Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021. Spisobus to specjalnie oznakowany BUS, w którym upoważnieni pracownicy Głównego Urzędu Statystycznego z delegaturą w Łodzi przeprowadzają spis online. Ze względu na niesprzyjającą       pogodę spis w tym dniu został prowadzony w Gminnej Bibliotece Publicznej w Sulmierzycach.

Dziękujemy pracownikom GUS za przyjazd jak również mieszkańcom gminy za liczne przybycie.

Akcja w naszej gminie cieszyła się wielkim zainteresowaniem. Na dzień 02.09.2021 r. spisano ponad 60% ludności i mieszka w skali gminy.

Przypomnijmy, iż udział w Narodowym Spisie jest nie tylko prawnym obowiązkiem ale również powinnością obywatelską, a za odmowę udziału w badaniu może zostać nałożona kara grzywny!

Spis trwa do 30.09.2021 r.

https://spis.gov.pl/

Ostatnia zmiana: 2 września 2021

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij