wtorek, 25 stycznia 2022r.

SPORTOWE IGRZYSKA W SULMIERZYCACH – BUDŻET OBYWATELSKI

1 lipca 2021

przez  Przemysław Szczerkowski

Zarząd Województwa Łódzkiego w dniu 15 czerwca br. przyjął ostateczny wykaz projektów zadań dopuszczonych do głosowania w ramach Budżetu Obywatelskiego „ŁÓDZKIE NA PLUS” na 2022 r.

W wykazie znalazł się projekt pn. „Sportowe Igrzyska w Sulmierzycach”, który będzie  polegał na  organizacji  jednodniowej  imprezy sportowej w pięciu konkurencjach (rekreacyjny rajd rowerowy, turniej tenisa stołowego dla dzieci, młodzieży i dorosłych, turniej piłki nożnej dla dzieci, zawody strzeleckie dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz konkurs rzutów za 3 punkty do kosza).

W celu oddania głosu na naszą imprezę należy wypełnić kartę do głosowania podając dane i wpisując kod EPJ 09 w puli powiatowej.

Głosy na w/w projekt można oddać w Bibliotece Pedagogicznej w Sieradzu Filia w Pajęcznie ul. Wiśniowa 7, 98-330 Pajęczno. Alternatywnie do dnia 14.07 wypełnione karty do głosowania można dostarczyć do Urzędu Gminy  w Sulmierzycach (w godzinach pracy urzędu) lub do Animatora Sportu kompleksu Orlik (w godzinach otwarcia obiektu tj. 16.00-21.00), skąd zostaną przekazane do Pajęczna.

Przypominamy, że głosowanie na projekty zadań w ramach V edycji BO “ŁÓDZKIE NA PLUS” jest przeprowadzane w okresie od 28 czerwca do 16 lipca br.

Szczegółowych informacji można uzyskać w Urzędzie Gminy pod nr telefonu 446846054 wew. 104.

Zachęcamy do głosowania.

Karta do pobrania

Ostatnia zmiana: 1 lipca 2021

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij