wtorek, 25 stycznia 2022r.

Spotkanie w sprawie scalania lasu

21 lipca 2021

przez  Łukasz Kucharski

W dniu 15.07.2021 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Sulmierzycach odbyło się spotkanie, które stanowiło kolejny etap procedury w sprawie scalania lasów. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Wojewódzkiego Biura Geodezji, Starostwa Powiatowego w Pajęcznie, a także Wójt Gminy Sulmierzyce oraz właściciele działek leśnych. Podczas spotkania przedstawiono główne cele i założenia procesu scalania, a także wybrana została rada uczestników scalania, która jest organem doradczym w toczącym się postępowaniu. Należy podkreślić, iż wszczęcie procedury w sprawie scalania lasów podyktowane zostało głównie z uwagi na wadliwy kształt działek, a także znaczne ich rozdrobnienie, a często również ograniczony dostęp do dróg dojazdowych.

W ramach toczącego się postępowania scalania lasu zaplanowane zostały kolejne spotkania, w tym jedno z nich pod koniec miesiąca sierpnia br.

Ostatnia zmiana: 21 lipca 2021

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij