wtorek, 21 września 2021r.

Strefa Wsparcia – Program ŁSSE dla Przedsiębiorców

30 marca 2020

przez  Łukasz Kucharski

Szanowni Państwo!

Najnowsza inicjatywa Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej to „Strefa Wsparcia”  – program stworzony z myślą o wszystkich przedsiębiorcach, którzy zastanawiają się jak funkcjonować w czasach kryzysu wywołanego przez CoVid-19.

Na portalu internetowym www.wsparcie.sse.lodz.pl umieszczane są na bieżąco artykuły i komentarze specjalistów z zakresu prawa, podatków, księgowości i cyberbezpieczeństwa.

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna oferuje bezpłatne konsultacje z ekspertami online i telefonicznie oraz portal z najnowszymi informacjami dla przedsiębiorców.

Dodatkowo, Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna przygotowała pakiet pomocowy w postaci 500 tys. zł wsparcia dla startupów w specjalnym naborze Spark: ChangeTheFuture.

Zachęcamy Przedsiębiorców do odwiedzania strony www.wsparcie.sse.lodz.pl.

Ostatnia zmiana: 30 marca 2020

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij