piątek, 15 października 2021r.

Stypendia Motywacyjne Wójta Gminy

9 lipca 2015

przez  admin

STYPEDNIA MOTYWACYJNE WÓJTA GMINY ZA ROK SZKOLNY 2014/2015 – FOTORELACJA

Po raz trzeci najzdolniejszym uczniom naszej gminy uczęszczającym do klas IV-VI szkół podstawowych i gimnazjum zostały wręczone Stypendia Motywacyjne Wójta Gminy za bardzo dobre wyniki w nauce w roku szkolnym 2014/2015.

Zgodnie z uchwałą Nr XXXII/228/2013 Rady Gminy w Sulmierzycach z dnia 27 maja 2013 r. w sprawie ustalenia zasad udzielania Stypendium Motywacyjnego dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych prowadzonych przez Gminę Sulmierzyce aby otrzymać stypendium uczeń musi mieć co najmniej dobrą ocenę zachowania oraz średnią ocen z całego roku szkolnego 4,51 lub promować gminę Sulmierzyce poprzez uzyskiwanie szczególnych osiągnięć w olimpiadach konkursach, turniejach, zawodach sportowych bądź artystycznych.

Za rok szkolny 2014/2015 zostało wyróżnionych 75 uczniów, w tym:

– 8 ze Szkoły Podstawowej w Bogumiłowicach,

– 7 ze Szkoły Podstawowej w Dworszowicach Pakoszowych,

– 30 ze Szkoły Podstawowej w Sulmierzycach,

– 30 z Gimnazjum w Sulmierzycach.

Najwyższe średnie w szkołach podstawowych tj. 5,50 uzyskały uczennice: Adrianna Bluszcz ze Szkoły Podstawowej w Bogumiłowicach i Julia Ostrowska ze Szkoły Podstawowej w Dworszowicach Pakoszowych, natomiast w gimnazjum Magdalena Grzesiak uzyskując średnią ocen 5,50.

Łącznie wypłacono stypendia na kwotę 25.300,00 zł. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów i udanego wakacyjnego wypoczynku. Zapraszamy do obejrzenia galerii z uroczystości wręczenia stypendiów.

Ostatnia zmiana: 27 stycznia 2017

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij