poniedziałek, 20 września 2021r.

Stypendia Motywacyjne Wójta Gminy za rok szkolny 2013/2014

12 sierpnia 2014

przez  admin

STYPENDIA MOTYWACYJNE WÓJTA GMINY ZA ROK SZKOLNY 2013/2014 – FOTORELACJA

Stypendia Motywacyjne Wójta Gminy za rok szkolny 2013/2014 zostały rozdane na zakończeniu roku szkolnego we wszystkich szkołach w gminie Sulmierzyce. Zgodnie z uchwałą Nr XXXII/228/2013 Rady Gminy w Sulmierzycach z dnia 27 maja 2013 r. w sprawie ustalenia zasad udzielania Stypendium Motywacyjnego dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych prowadzonych przez Gminę Sulmierzyce aby otrzymać Stypendium uczeń musi mieć co najmniej dobrą ocenę zachowania oraz średnią ocen z całego roku szkolnego 4,51 lub promować gminę Sulmierzyce poprzez uzyskiwanie szczególnych osiągnięć w olimpiadach konkursach, turniejach, zawodach sportowych bądź artystycznych.

Za rok szkolny 2013/2014 zostało wyróżnionych 78 uczniów z terenu naszej gminy, w tym:

– 10 uczniów Szkoły Podstawowej w Bogumiłowicach,

– 9 uczniów Szkoły Podstawowej w Dworszowicach Pakoszowych,

– 17 uczniów Szkoły Podstawowej w Sulmierzycach,

– 42 uczniów Gimnazjum w Sulmierzycach.

Najwyższą średnią ocen spośród uczniów szkół podstawowych (5,58) osiągnęły: Kinga Borowiecka i Magdalena Zalewska ze Szkoły Podstawowej w Bogumiłowicach oraz Julia Ostrowska ze Szkoły Podstawowej w Dworszowicach Pakoszowych otrzymując po 500 zł stypendium motywacyjnego. W Gimnazjum najwyższą średnią uzyskała Magdalena Grzesiak (5,50).

Stypendium wręczał osobiście Wójt Gabriel Orzeszek wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Tadeuszem Kruszyńskim, Przewodniczącą Komisji Oświaty, Zdrowia i Zaopatrzenia Ludności Panią Grażyną Smolarek-Chwastowską oraz Sekretarz Gminy Anną Szydłowską. Zapraszamy do obejrzenia galerii z uroczystości wręczenia stypendiów:

Ostatnia zmiana: 27 stycznia 2017

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij