środa, 18 maja 2022r.

Stypendia dla młodzieży szczególnie uzdolnionej

11 lipca 2012

przez  admin

II edycja Łódzkiego Regionalnego Programu Wspierania Młodzieży Szczególnie Uzdolnionej

Projekt skierowany jest do uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych:

– wykazujących szczególne zdolności w kierunku nauk matematycznych, przyrodniczych i technicznych;

– mieszkających na terenie województwa łódzkiego lub siedziba szkoły, do której uczęszczają znajduje się na terenie województwa łódzkiego;

– pochodzących z rodzin niezamożnych, dla których niekorzystna sytuacja materialna stanowi barierę w rozwoju edukacyjnym.

Stypendium przyznawane jest na okres 12 miesięcy (od września do sierpnia) w wysokości 450,00 zł miesięcznie. W roku szkolnym 2012/2013 stypendia otrzyma 400 najlepszych uczniów spośród osób, które złożą wnioski stypendialne. Oceny wniosków zawierających Indywidualny Plany Rozwoju Edukacyjnego dokona specjalnie powołana Komisja.

Najbliższy nabór wniosków stypendialnych w ramach „Łódzkiego Regionalnego Programu Wspierania Młodzieży Szczególnie Uzdolnionej – II edycja” odbędzie się we wrześniu 2012 r.

W celu uzyskania dodatkowych informacji zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej www.stypendium.info.pl lub skontaktowania się z pracownikami Biura Projektu:

p. Agnieszką Reczyk (tel. 42/ 291-97-20, e-mail: agnieszka.reczyk@lodzkie.pl),

p. Jolantą Murawską (tel. 42/ 291-97-49, e-mail: jolanta.murawska@lodzkie.pl).

 

Ostatnia zmiana: 11 lipca 2012

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij