niedziela, 26 września 2021r.

Sukces gminy Sulmierzyce w konkursie „odLOTTOwa jazda 2019”. Zaproszenie na spotkanie kończące projekt

7 października 2019

przez  Łukasz Kucharski

Niezwykle miło jest nam poinformować, że dzięki pasjonatom rowerowej rywalizacji Gmina Sulmierzyce została jednym z laureatów tegorocznych zmagań w ramach konkursu Fundacji Lotto „odLOTTOwa jazda”. Łącznie przejechaliśmy 179 086, 4887 km. Fundacja Lotto postanowiła przyznać właśnie naszej gminie wyróżnienie w postaci nagrody dodatkowej – 20 000,00 zł. Wyniki rywalizacji dostępne są pod poniższym linkiem:

https://www.fundacjalotto.pl/fundacjalottowww/wp-content/uploads/2019/10/wyniki-odLOTTOwa-jazda.pdf

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu. Na długo pozostaną w naszej pamięci wspólne, coniedzielne rajdy rowerowe, każdy przejechany kilometr i dobra zabawa związana z rowerowym szaleństwem.

Na zakończenie rywalizacji postanowiliśmy dla wszystkich członków drużyny Gminy Sulmierzyce zorganizować spotkanie kończące projekt. Zapraszamy w najbliższy piątek o godz. 17:00 do świetlicy wiejskiej w Woli Wydrzynej.

Ostatnia zmiana: 7 października 2019

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij