wtorek, 21 września 2021r.

Szczepienia ochronne przeciw grypie

16 października 2015

przez  admin

SZCZEPIENIA OCHRONNE PRZECIW GRYPIE

W związku ze zbliżającym się sezonem zachorowań na grypę przypominamy, iż w gminie Sulmierzyce funkcjonuje Program szczepień ochronnych przed tą chorobą.

Grypa jest jedną z groźniejszych chorób zakaźnych a szczepienia ochronne zaleca się szczególnie osobom powyżej 55 roku życia oraz z chorobami przewlekłymi takimi jak cukrzyca, niewydolność nerek czy choroby układu krążenia, moczowego i oddechowego. Szczepienia przeciw grypie znajdują się w grupie szczepień zalecanych ale niefinansowanych ze środków ministerstwa zdrowia.

Udział w programie jest dla mieszkańców gminy Sulmierzyce bezpłatny i w 100% pokrywany z budżetu gminy. Na szczepienie można zapisać się pod nr tel. (44) 684 60 36 lub osobiście w Ośrodku Zdrowia.

Ostatnia zmiana: 16 października 2015

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij