sobota, 27 kwietnia 2024r.

Turniej młodzieżowców

13 stycznia 2017

przez  admin

I NOWOROCZNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY GMINY (MŁODZIEŻOWCY 2007 R.) – FOTORELACJA

W dniu 07.01.2017 r. w hali Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Sulmierzycach rozegrany został I Noworoczny Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy w Sulmierzycach. W turnieju wzięło udział 8 drużyn w kategorii młodzieżowej (rocznik 2007 i młodsi).

W grupie A wystąpili: MULKS Łask, Unia Sulmierzyce, KAS Konstantynów Łódzki, Unia II Sulmierzyce.

W grupie B: WKS Wieluń, Liswarta Popów, Pogoń Zduńska Wola, Zawisza Pajęczno.

Pierwszy mecz rozpoczął  się o 9.10.

Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy w drugiej rundzie zagrały systemem każdy z każdym. Tym samym system zagrały także zespoły zajmujące III i IV miejsce w grupie.

W trakcie całych zawodów najlepszym zespołem okazał się Zawisza Pajęczno. Drugie miejsce zajęła Pogoń Zduńska Wola, a trzecie MULKS Łask. Na czwartym miejscu uplasował się zespół Unii Sulmierzyce. Kolejne miejsce zdobyły: WKS Wieluń, KAS Konstancin Łódzki, Liswarta Popów, Unia II Sulmierzyce.

Najlepszym bramkarzem wybrano Jakuba Pawlaka (Pogoń Zduńska Wola), a najlepszym zawodnikiem Huberta Kwaśnika (Zawisza Pajęczno). Najlepszym strzelcem z siedmioma bramkami został Mateusz Żeżyński (KAS Konstantynów Łódzki).

Każda drużyna otrzymała pamiątkowy puchar, a każdy z uczestników medal. Dodatkowo trzy najlepsze drużyny otrzymały piłki. Wszystkie nagrody wręczyli Przewodniczący Rady Gminy Tadeusz Kruszyński oraz Prezes Unii Sulmierzyce Łukasz Wieczorek.