poniedziałek, 17 stycznia 2022r.

Turniej strzelecki

25 października 2016

przez  admin

ZAWODY STRZELECKIE – FOTORELACJA

15 października w hali Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Sulmierzycach, przy współpracy z  Okręgowym Klubem Strzelectwa Sportowego „10” z Radomska, odbyły się  Sportowe Zawody Strzeleckie  „Jesień z 10-ką – open Sulmierzyce 2016”.

W rywalizacji wzięli udział zarówno zawodnicy z licencjami jak również amatorzy.

W kategorii open amatorów – karabin pneumatyczny młodzież najlepszym okazał się  Piotr Dębski zdobywając 80 pkt. Drugie miejsce zajęła Marta Kurzynoga (79 pkt) a trzecie Michał Bedlechowicz ( 76 pkt). W kategorii open amatorów karabin pneumatyczny kobiet: I miejsce Patrycja Pulwert (85 pkt), II miejsce Agata Prokop (81 pkt), III miejsce  Karina Kacprzyk (78 pkt). Kategoria open amatorów karabin pneumatyczny mężczyzn: I miejsce Błażej Leszczyk (87 pkt) II miejsce Marcin Mesjasz (85 pkt), III miejsce Henryk Pulwert (84 pkt).

W kategorii pistolet pneumatyczny  dynamiczny – I miejsce zdobył Przemysław Komór, II miejsce przypadło Łukaszowi Prokop, a III miejsce Radosławowi Woźniakowskiemu.

Szczegółowe wyniki dostępne są poniżej:

komunikat z zawodów – wyczynowcy

komunikat z zawodów

Najlepsi uczestnicy otrzymali z rąk Przewodniczącego Rady Gminy Tadeusza Kruszyńskiego oraz Sekretarz Gminy Anny Szydłowskiej atrakcyjne nagrody rzeczowe. Roksana Sobczyk za wynik najbardziej zbliżony do ideału w kategorii zawodników z licencją otrzymała nagrodę główną – rower sportowy. W związku z bardzo dużym zainteresowaniem uczestników już wkrótce następna edycji ligi.

Uprzejmie zapraszamy do udziału w II edycji Gminnej Ligi Strzeleckiej, która odbędzie się w dniu 20 listopada 2016 r. w hali sportowej ZSG w Sulmierzycach.

Film z imprezy dostępny jest na portalu TwojePajeczno.pl: https://twojepajeczno.pl/wiadomosci/powiat/turniej-strzelecki-sulmierzycach-wideo/

Ostatnia zmiana: 27 stycznia 2017

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij