sobota, 16 października 2021r.

Turniej tenisa stołowego o Puchar Wójta – zakończony

4 kwietnia 2012

przez  admin

Turniej tenisa stołowego o Puchar Wójta zakończony

31.03.2012r. na hali sportowej Zespołu Szkolno Gimnazjalnego w Sulmierzycach odbył się I Otwarty turniej tenisa stołowego o Puchar Wójta Gminy Sulmierzyce. Zawody  przeprowadzone zostały w czterech kategoriach: młodzieżowej dziewcząt i chłopców oraz OPEN mężczyzn i kobiet.

Po zamknięciu listy zgłoszeń organizatorzy zdecydowali, że każda z kategorii zostanie rozegrana systemem każdy z każdym. W całym turnieju rozegrano 28 pojedynków do trzech wygranych setów. Zwycięzcami zostali:

Kategoria młodzieżowa dziewcząt – Karolina Grzesiak

Kategoria młodzieżowa chłopców – Mateusz Rus

Kategoria OPEN kobiet – Paulina Miśkowiec

Kategoria OPEN mężczyzn – Ryszard Zasada

Nagrody wręczyli Wójt Gminy Gabriel Orzeszek oraz Przewodniczący Rady Gminy Tadeusz Kruszyński. Każdy z uczestników otrzymał rakietkę tenisową oraz smycz. Dla najlepszych trzech zawodników w każdej kategorii zostały przygotowane pamiątkowe statuetki. Kolejna edycja turnieju odbędzie się w okolicach października i listopada 2012 roku. Zapraszamy do galerii (KLIKNIJ TUTAJ) oraz do udziału w kolejnych edycjach.

Ostatnia zmiana: 4 kwietnia 2012

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij