piątek, 28 stycznia 2022r.

Turniej tenisa stołowego – Dzień Dziecka

13 czerwca 2016

przez  admin

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO Z OKAZJI DNIA DZIECKA – FOTORELACJA

Z okazji dnia dziecka 4 czerwca 2016 r. zorganizowany został Turniej tenisa stołowego dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjum z terenu gminy Sulmierzyce. Zawody odbyły się w hali sportowej przy Zespole Szkolno-Gimnazjalnym w Sulmierzycach. Turniej przeprowadzony został w czterech kategoriach: dziewcząt i chłopców z podziałem na szkoły podstawowe i gimnazjum. Do rywalizacji przystąpiło 19 uczestników.

W kategorii dziewcząt ze szkół podstawowych na I miejscu znalazła się Natalia Nowakowska. Następne miejsca podium zajęły kolejno Julia Góra oraz Zuzanna Bigora.

Wśród chłopców ze szkół podstawowych wygrał Jakub Wejman, na II miejscu znalazł się Tomasz Kurzynoga, a III miejsce należało do Jakubowi Sukiennikowi.

Spośród dziewcząt z gimnazjum najlepsza okazała się Nikola Góra, II miejsce zajęła Marta Kurzynoga, a III Wiktoria Nowakowska.

Do rywalizacji w kategorii chłopców z gimnazjum przystąpił tylko jeden uczestnik – Daniel Piszer.

Najlepsi zawodnicy w każdej kategorii otrzymali pamiątkowe puchary i nagrody rzeczowe. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z turnieju.

Ostatnia zmiana: 27 stycznia 2017

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij