piątek, 21 stycznia 2022r.

Utworzenie punktu dydaktycznego pn. “Zielona klasa” przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bogumiłowicach

31 sierpnia 2021

przez  Łukasz Kucharski

Gmina Sulmierzyce otrzymała dofinansowanie ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi na realizację zadania:

„Utworzenie punktu dydaktycznego pn. “Zielona klasa” przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bogumiłowicach”, w ramach konkursu z dziedziny edukacja ekologiczna pn. „Nasze ekologiczne pracownie”.

Wartość ogólna zadania: 51 066,00 zł

Wysokość dofinansowania (w formie dotacji) ze środków WFOŚiGW w Łodzi: 45 626,00 zł

Udział własny Gminy Sulmierzyce: 5 440,00 zł

W ramach projektu została stworzona, poza budynkiem szkoły pracownia, która będzie pełnić funkcje dydaktyczne i wychowawcze. Zgromadzone sprzęty i pomoce umożliwiać będą prowadzenie obserwacji i badań przyrodniczych. Stworzona pracownia pozwoli na przeprowadzanie zajęć edukacyjnych na świeżym powietrzu. Podjęte działania mają przyczynić się do wzrostu świadomości ekologicznej uczniów.

www.zainwestujwekologie.pl

Ostatnia zmiana: 31 sierpnia 2021

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij