środa, 18 maja 2022r.

UWAGA! Budowa ronda

14 maja 2013

przez  admin

UWAGA! UTRUDNIENIA W RUCHU ZWIĄZANE Z BUDOWĄ RONDA W SULMIERZYCACH

W związku z rozpoczynającą się budową ronda w miejscowości Sulmierzyce od dnia 20 maja 2013 r., która będzie trwała do dnia 31 października 2013 r. została przygotowana tymczasowa organizacja ruchu. Została ona podzielona na dwie części: dla samochodów ciężarowych oraz dla samochodów osobowych.

Ruch dla samochodów ciężarowych będzie wyłączony z miejscowości Sulmierzyce. Objazd z Pajęczna do Kleszczowa poprzez miejscowości: Ostrołęka – Bogumiłowice – Broszęcin – Chabielice – Dębina – Żłobnica – Kleszczów. Objazd od Kleszczowa do Pajęczna w odwrotny sposób. Objazd od Radomska do Pajęczna i z Pajęczna do Radomska będzie się odbywał drogami krajowymi.

Poniżej przedstawiamy rysunki przedstawiające tymczasową organizację ruchu:

samochody ciężarowe (kliknij aby powiększyć):

Ruch dla samochodów osobowych będzie odbywał się ulicami Sulmierzyc. Z Pajęczna do Kleszczowa i odwrotnie ulicami: Zamolska – Świerczewskiego – Szkolna – Słoneczna do Ogrodowej. Objazd z Radomska do Pajęczna i odwrotnie będzie odbywał się ulicami: Szkolna – Południowa – Zamolska – Krasickiego. Objazd z Radomska do Kleszczowa i odwrotnie ulicami: Szkolna – Słoneczna do Ogrodowej. Ruch w kierunku północnym (na Eligiów, Żłobnicę) odbywać się będzie ulicą Wolską w kierunku Nowej Wsi.

samochody osobowe (kliknij aby powiększyć):

PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA W RUCHU DROGOWYM.

Ostatnia zmiana: 27 stycznia 2017

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij