poniedziałek, 18 października 2021r.

Uwaga na fałszywe pisma z PGE

11 marca 2015

przez  admin

OSTRZEŻENIE PGE DYSTRYBUCJA S.A.

Szanowni Państwo, na terenie działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź-Teren pojawiły się fałszywe pisma informujące odbiorców o rzekomej zmianie systemu rozliczeniowego i w związku z tym również rachunku bankowego, na który należy dokonywać wpłat z tytułu dostaw energii elektrycznej. Prawdopodobnie proceder ten może mieć dużo większy zasięg. Wiemy już o podobnych przypadkach z województwa mazowieckiego i podlaskiego.

PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź-Teren informuje, że nie przesyła do Odbiorców energii elektrycznej pism o rzekomej zmianie systemu rozliczeniowego oraz rachunku bankowego, na który należy uiszczać należności z tytułu dostaw energii elektrycznej. Jedynym właściwym i aktualnym numerem konta bankowego jest numer wskazany na fakturze lub na blankiecie wpłat.

Zaznaczamy, że obecnie nasza Spółka nie informuje odrębnymi pismami o zmianach rachunków, na które należy dokonywać wpłat. Natomiast, w przypadku, gdy wystąpi taka konieczność, stosowna informacja znajdzie się na fakturze lub w piśmie załączonym do faktury.

W przypadku wątpliwości, dotyczących niniejszego powiadomienia, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 42 675 20 00.

Z poważaniem

PGE Dystrybucja S.A.

Oddział Łódź – Teren

Zastępca Dyrektora Generalnego

Witold Filipiński

Ostatnia zmiana: 11 marca 2015

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij