V turniej tenisa o puchar Wójta za nami

28 kwietnia 2014

przez  admin

V TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR WÓJTA ZA NAMI – FOTOGALERIA

26.04.2014 r. na hali sportowej Zespołu Szkolno Gimnazjalnego w Sulmierzycach  odbył się V Otwarty turniej tenisa stołowego o Puchar Wójta Gminy Sulmierzyce. Tradycyjnie zawody  przeprowadzone zostały w czterech kategoriach: młodzieżowej dziewcząt i chłopców oraz OPEN mężczyzn i kobiet.

Po zamknięciu listy zgłoszeń okazało się iż w tej edycji największym zainteresowaniem ponownie cieszyła się kategoria OPEN mężczyzn. Do V edycji w kategorii OPEN kobiet zgłosiły się tym razem 4 uczestniczki. W kategorii młodzieżowej dziewcząt udział wzięło 9 zawodniczek natomiast w kategorii młodzieżowej chłopców zgłosił się tylko jeden uczestnik.

W kategorii OPEN kobiet o pierwsze miejsce walczyły  Aneta Szczęsna i  Renata Brocka. Tytuł najlepszej w tej kategorii zdobyła ponownie Renata Brocka. Także w kategorii młodzieżowej dziewcząt skład finału powtórzył się z poprzedniej edycji, a tytuł najlepszej obroniła Nikola Grzesiak, która w finale pokonała Magdalenę Grzesiak. Najwięcej emocji dostarczyła kategoria OPEN mężczyzn w której udział wzięło 12 uczestników. Ostatecznie pierwsze miejsce zdobył Hubert Rabenda, drugie Ryszard Zasada, a trzecie Sławomir Rabenda.

Tradycyjnie dla najlepszych  zawodników i zawodniczek w każdej kategorii zostały przygotowane pamiątkowe statuetki i nagrody rzeczowe w postaci toreb sportowych. Kolejna edycja turnieju odbędzie się w II połowie 2014 roku. Zapraszamy do galerii oraz do udziału w kolejnych edycjach.

Ostatnia zmiana: 27 stycznia 2017