28 września 2015

przez  admin

JACEK WIELGOSIK WYGRYWA WĘDKARSKIE GRAND PRIX 2015

O PUCHAR WÓJTA GMINY FOTORELACJA

W niedzielę 27.09.2015 r. odbyły się piąte zawody wędkarskie z cyklu GRAND PRIX 2015 o Puchar Wójta Gminy Sulmierzyce. Tym razem były to dzienne zawody spławikowe. Najlepszym okazał się Grzegorz Włodarczyk z wynikiem 2,550 kg. Drugie miejsce zajął Dariusz Bujacz z wynikiem 2,400 kg. Na najniższym stopniu podium stanął Krzysztof Krauze z wynikiem 1,750 kg. Największą rybę o długości  33 cm złowił Przemysław Komór.

Były to ostatnie zawody z cyklu GRAND PRIX 2015. Najlepszym w klasyfikacji generalnej okazał się Jacek Wielgosik z  33 punktami na koncie. Drugie miejsce zajął Krzysztof Krauze zdobywając 27 pkt. Trzecie miejsce zajął Norbert  Kluczny – 22 pkt. Kolejne miejsce zajęli: IV – Grzegorz Włodarczyk (21 pkt) V – Roman Kluczny (14 pkt). Szczegółowe wyniki dostępne są TUTAJ. Tradycyjnie pięciu najlepszych zawodników z zawodów spławikowych jak i pięciu w klasyfikacji generalnej otrzymało z rąk Wójta Gminy Gabriela Orzeszka nagrody rzeczowe.

Każdy uczestnik cyklu otrzymał  zestaw wędkarski składający się z żyłki, spławika i haczyków. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z ostatnich zawodów.

Ostatnia zmiana: 27 stycznia 2017