środa, 18 maja 2022r.

VII Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta

21 kwietnia 2015

przez  admin

VII TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR WÓJTA – FOTORELACJA

19.04.2015 r. w hali sportowej Zespołu Szkolno – Gimnazjalnego w Sulmierzycach odbył się VII Otwarty turniej tenisa stołowego o Puchar Wójta Gminy Sulmierzyce. Tradycyjnie zawody przeprowadzone zostały w czterech kategoriach: młodzieżowej dziewcząt i chłopców oraz OPEN mężczyzn i kobiet. Po zamknięciu listy zgłoszeń okazało się iż także w tej edycji największym zainteresowaniem cieszyła się kategoria OPEN mężczyzn. W kategorii OPEN kobiet pierwsze miejsce zdobyła Renata Brocka, drugie Aneta Szczęsna, a trzecie Beata Lesiak. Także w kategorii młodzieżowej dziewcząt najlepszą zawodniczką podobnie jak w poprzedniej edycji została Nikola Grzesiak. Drugie miejsce zajęła Magdalena Grzesiak, a trzecie Kinga Borowiecka. Najwięcej emocji dostarczyła kategoria OPEN mężczyzn w której udział wzięło 12 uczestników. Ostatecznie pierwsze miejsce zdobył Hubert Rabenda, drugie Maciej Iwan, a trzecie Sławomir Rabenda.

Do startu w kategorii młodzieżowej chłopców zgłosił się tylko jeden uczestnik Adam Szczęsny. Tradycyjnie dla najlepszych zawodników w każdej kategorii zostały przygotowane pamiątkowe statuetki i nagrody rzeczowe. Kolejna edycja turnieju odbędzie się w II połowie 2015 roku. Zapraszamy do galerii oraz do udziału w kolejnych edycjach.

Ostatnia zmiana: 27 stycznia 2017

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij