wtorek, 19 października 2021r.

VIII turniej Oldbojów

17 marca 2016

przez  admin

OLDBOJ DWORSZOWICE PAKOSZOWE Z PUCHAREM PRZEWODNICZĄCEGO RADY – FOTORELACJA

W sobotę 05.03.2016 r. w hali sportowej w Sulmierzycach odbył się VIII Turniej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy w Sulmierzycach. Na zaproszenie miejscowego zespołu odpowiedziało siedem drużyn. Podczas konferencji przed turniejowej ustalono iż zawody rozegrane zostaną w pierwszej fazie systemem grupowym natomiast w drugiej fazie systemem pucharowym.

Najlepszą drużyną okazał się zespół z Dworszowic Pakoszowych, drugie miejsce zajęli reprezentanci Sulmierzyc. Na najniższym stopniu podium uplasowali się zawodnicy z Kamieńska. Dalsza część klasyfikacji końcowej wygląda następująco:  Oldboj Rusiec, Oldboj Łuszczanowice, Oldboj Kiełczygłów, Urząd Gminy, Oldboj Rząśnia.

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Rafała Trajdosa (Sulmierzyce), a najlepszym bramkarzem Mariusza Tokarczyka (Dworszowice Pak.). Zespoły otrzymały z rąk Wiceprzewodniczącej Rady Gminy Grażyny Smolarek-Chwastowskiej pamiątkowe puchary i piłki. We wrześniu br. planowana jest IX edycja turnieju. Tym razem na kompleksie sportowym Orlik w Sulmierzycach.

Ostatnia zmiana: 27 stycznia 2017

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij