poniedziałek, 16 maja 2022r.

Webinarium pn. „Fundusze Europejskie w 2021 roku – możliwości wsparcia w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego”

10 lutego 2021

przez  Łukasz Kucharski

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sieradzu zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarium pn.: „Fundusze Europejskie w 2021 roku – możliwości wsparcia w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego”. Webinarium odbędzie się 25 lutego 2021 roku (tj. czwartek), w godz. 10:00 – 11:15. Organizatorem webinarium jest Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sieradzu.

W przypadku chęci wzięcia udziału w webinarium, LPIFE w Sieradzu prosi o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie: https://rpo.lodzkie.pl/szkolenia-pife/item/4662-webinarium-pn-fundusze-europejskie-w-2021-roku-mozliwosci-wsparcia-w-ramach-regionalnego-programu-operacyjnego-wojewodztwa-lodzkiego, pod przyciskiem „Weź udział”.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w webinarium decydować będzie kolejność zgłoszeń. Po dokonaniu rejestracji za pomocą formularza zgłoszeniowego zostanie wysłane potwierdzenie udziału w webinarium wraz z technicznymi informacjami na temat sposobu połączenia. W przypadku pytań prosimy o kontakt z Organizatorem (tel. (43) 678 40 80, (43) 822 89 25, e-mail: LPISieradz@lodzkie.pl). Rekrutacja trwa do rekrutacja do 22.02.2021 r.

Do skorzystania z webinarium zapraszamy mieszkańców województwa łódzkiego zainteresowanych przedmiotową tematyką.

 

Do pobrania:

Harmonogram webinarium

Ostatnia zmiana: 10 lutego 2021

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij