WĘDKARSKIE GRAND PRIX 2014 O PUCHAR WÓJTA GMINY SULMIERZYCE ROZSTRZYGNIĘTE

30 września 2014

przez  admin

WĘDKARSKIE GRAND PRIX 2014 O PUCHAR WÓJTA GMINY ROZSTRZYGNIĘTE – FOTORELACJA

W niedzielę 21.09.2014 r. odbyły się czwarte zawody wędkarskie z cyklu GRAND PRIX 2014 o Puchar Wójta Gminy Sulmierzyce. Tym razem były to dzienne zawody spławikowe. Najlepszym okazał się Mariusz Błaszczyk z wynikiem 3,270 kg. Drugie miejsce zajął Daniel Bujacz z wynikiem 2,190 kg. Na najniższym stopniu podium stanął Jacek Komorowski z wynikiem 1,740 kg. Jacek Komorowski złowił także największą rybę o długości  27 cm.

Były to ostatnie zawody z cyklu GRAND PRIX 2014. Najlepszym w klasyfikacji generalnej okazał się Przemysław Kumor z  28 punktami na koncie. Drugie miejsce zajął Mariusz Błaszczyk zdobywając 26pkt. Trzecie miejsce zajął Jacek Wielgosik -15 pkt. Kolejne miejsce zajęli: IV – Roman Kluczny (10 pkt.), V – Włodzimierz Kumor (8 pkt.), VI Mariusz Góra – (8 pkt.). Szczegółowe wyniki dostępne są tutaj. Tradycyjnie pięciu najlepszych zawodników z zawodów spławikowych jak i sześciu w klasyfikacji generalnej otrzymało z rąk Wójta Gminy Gabriela Orzeszka oraz Przewodniczącego Rady Gminy Tadeusza Kruszyńskiego nagrody rzeczowe.

Każdy uczestnik cyklu otrzymał  zestaw wędkarski składający się z żyłki, spławika i haczyków. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z ostatnich zawodów:

Ostatnia zmiana: 27 stycznia 2017