piątek, 21 stycznia 2022r.

Widzew Łódź wygrywa turniej w Sulmierzycach

13 października 2020

przez  Przemysław Szczerkowski

4 października na stadionie gminnym w Sulmierzycach odbył się Międzywojewódzki turniej piłki nożnej dla dzieci, w którym udział wzięły zespoły Widzewa Łódź, GKS Bełchatów, Górnika Wałbrzych i Akademii Sportu Sulmierzyce.

Mimo, iż wynik w kategoriach młodzieżowych nie jest najważniejszy to najlepszymi okazali się młodzi piłkarze łódzkiego zespołu. Kolejne miejsca zajęły: GKS Bełchatów, Górnik Wałbrzych i AS Sulmierzyce.

Zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale, puchary i nagrody, które zostały wręczone przez Przewodniczącego Rady Gminy pana Tadeusza Kruszyńskiego. Pamiątkowe statuetki otrzymali najlepszy strzelec, zawodnik i bramkarz. Na zakończenie turnieju zawodnicy wraz z opiekunami udali się na ciepły posiłek.

Warto dodać, iż środki na organizację imprezy Zarząd sulmierzyckiego klubu pozyskał z LGD Kraina Wielkiego Łuku Warty, w ramach realizacji grantu pn. Promocja kulturalnej i  promocyjnej oferty Krainy Wielkiego Łuku Warty poprzez organizację Międzywojewódzkiego turnieju piłki nożnej dla dzieci.

Zdjęcia autorstwa K. G.

Ostatnia zmiana: 13 października 2020

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij