poniedziałek, 16 maja 2022r.

Włodzimierz Kumor wygrywa wędkarskie Grand Prix 2018

25 września 2018

przez  Przemysław Szczerkowski

W niedzielę 16.09.2018 r. odbyły się piąte zawody wędkarskie z cyklu GRAND PRIX 2018 o Puchar Wójta Gminy Sulmierzyce. Tym razem były to dzienne zawody spławikowe. Najlepszym okazał się Krzysztof Krauze z wynikiem 1,740 kg. Drugie miejsce zajął Norbert Kluczy z wynikiem 1,180 kg. Na najniższym stopniu podium stanęli Przemysław Kumor oraz Huber Rabenda. Pierwszy raz w historii cykli Grand Prix trzech wędkarzy tj. Daniel Bujacz, Norbert Kluczny i Grzegorz Włodarczyk złapali rybę o tej samej największej długości, która wyniosła  16 cm.

Były to ostatnie zawody z cyklu GRAND PRIX 2018. Najlepszym w klasyfikacji generalnej okazał się Włodzimierz Kumor  z  33 punktami na koncie. Drugie miejsce zajął Grzegorz Włodarczyk zdobywając 24 pkt. Trzecie miejsce Przemysław Kumor – 22 pkt. Na kolejnych miejscach uplasowali się: IV – Przemysław Komór (19 pkt) V – Jacek Komorowski (18 pkt). Tradycyjnie pięciu najlepszych zawodników z zawodów spławikowych, jak i pięciu w klasyfikacji generalnej, otrzymało z rąk Wójta Gminy Gabriela Orzeszka oraz Przewodniczącego Rady Gminy Tadeusza Kruszyńskiego pamiątkowe dyplomy i bony na zakup sprzętu wędkarskiego.

Ponadto trzech najlepszych w zawodach spławikowych, jak i w klasyfikacji generalnej, odebrało puchary.

Ostatnia zmiana: 25 września 2018

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij