środa, 18 maja 2022r.

Wojewódzkie zawody strzeleckie – Puchar Wiosny Sulmierzyce 2017 – relacja foto i wideo

5 kwietnia 2017

przez  Łukasz Kucharski

1 kwietnia w Sulmierzycach odbyły się drugie już zawody strzeleckie rangi wojewódzkiej. Zawody te były jednocześnie III rundą Pucharu Województwa Młodzików.

Do zawodów zgłosiło się siedem klubów prowadzących sekcje wyczynowe z województw łódzkiego i mazowieckiego – Sokół Zduńska Wola, Iglica Bełchatów, Salwa Szczerców, Społem Łódź, OSiR Koluszki, Grot Płock i 10-tka Radomsko.

Dla zawodników z licencjami strzeleckimi przygotowano konkurencje pistolet i karabin pneumatyczny x 20. Nie zabrakło również konkurencji dla amatorów chcących spróbować sił w strzelectwie sportowym.

W zawodach uczestniczyło blisko dziewięćdziesięciu wyczynowców i zawodników z licencjami strzeleckimi oraz ponad trzydziestu amatorów. Szczegółowe wyniki dostępne są na stronie klubu strzeleckiego 10-tka Radomsko oraz pod poniższymi linkami:

Wyniki wyczynowcy i licencje

Wyniki amatorzy

Następne zawody strzeleckie w Sulmierzycach odbędą się 7 października – będzie to druga edycja Jesieni z 10-tką Sulmierzyce Open. Już teraz zapraszamy miłośników strzelectwa sportowego.

Puchar Wiosny Sulmierzyce 2017 – III Runda Pucharu Województwa Młodzików

Opublikowany przez Okręgowy Klub Strzelectwa Sportowego "10-ka" na 2 kwietnia 2017

Zawody strzeleckie w Sulmierzycach "Puchar Wiosny – III Runda Pucharu Województwa Młodzików".

Opublikowany przez UWAGA region na 2 kwietnia 2017

Ostatnia zmiana: 5 kwietnia 2017

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij