wtorek, 25 stycznia 2022r.

Wójt Gminy Sulmierzyce otrzymał wotum zaufania i absolutorium

1 lipca 2021

przez  Paulina Telenga

W środę 30 czerwca 2021 r. podczas XXXV sesji Rady Gminy Sulmierzyce, Wójt Gminy Sulmierzyce Gabriel Orzeszek otrzymał wotum zaufania, które było poprzedzone debatą nad Raportem o stanie gminy Sulmierzyce za rok 2020.

Radni udzielili także Wójtowi absolutorium z wykonania budżetu za 2020 rok, co oznacza stwierdzenie prawidłowości działania finansowego organu wykonawczego.

Zarówno za udzieleniem wotum zaufania jak i za udzieleniem absolutorium jednogłośnie zagłosowali wszyscy radni obecni na sesji.

Gratulacje Wójtowi Gabrielowi Orzeszkowi i życzenia dalszej owocnej współpracy, w imieniu Rady Gminy przekazał Przewodniczący Tadeusz Kruszyński wraz z Wiceprzewodniczącymi Grażyną Smolarek-Chwastowską i Żanetą Zimoń.

 

 

Ostatnia zmiana: 1 lipca 2021

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij