piątek, 21 stycznia 2022r.

„Wsparcie dla firm z województwa łódzkiego” – cykl spotkań informacyjnych

26 lipca 2021

przez  Łukasz Kucharski

Potrzebujesz wsparcia w rozwoju firmy? Twoja firma ucierpiała z powodu pandemii? A może potrzebujesz środków na założenie działalności?

Skorzystaj z bezpłatnych spotkań dla przedsiębiorców organizowanych przez Łódzką Agencję Rozwoju Regionalnego, na których poznasz m.in. ofertę dotacji, pożyczek, funduszy UE dla przedsiębiorców z województwa łódzkiego, którą przedstawią przedstawiciele Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego, Agencji Rozwoju Przemysłu, Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych I Oddział w Łodzi.

Każdy uczestnik otrzyma materiały, które będą prezentowane podczas wydarzenia. Cykl spotkań rozpoczyna się od 2 sierpnia br. W ciągu niespełna miesiąca odwiedzimy 24 powiaty w województwie łódzkim.

Spotkanie w powiecie pajęczańskim: 17 sierpnia 2021 r. o godz. 13:00 w Starostwie Powiatowym w Pajęcznie, ul. Kościuszki 76.

Wybierz dogodne miejsce oraz termin i zarejestruj się już dziś! Liczba miejsc ograniczona. Więcej informacji oraz rejestracja: https://larr.pl/spotkania-informacyjne-2021.

Źródło: Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego

Ostatnia zmiana: 26 lipca 2021

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij