poniedziałek, 16 maja 2022r.

Wsparcie dla małych i średnich przedsiębiorstw – spotkanie ze specjalistami ŁSSE

28 lutego 2020

przez  Łukasz Kucharski

25 lutego w Gminnej Bibliotece Publicznej w Sulmierzycach odbyło się spotkanie zorganizowane dla przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na terenie powiatu pajęczańskiego.

Gospodarzami spotkania byli Wójt Gminy Gabriel Orzeszek i poseł VIII kadencji Krzysztof Ciebiada. Prelekcję dla przedsiębiorców wygłosili specjaliści Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Przedsiębiorcy uzyskali informacje o możliwościach inwestowania na terenach Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, korzystania z pomocy publicznej oraz uzyskania pomocy na realizację szkoleń.

W związku z pojawiającymi się pytaniami o materiały ze spotkania udostępniamy je na naszej stronie internetowej. Materiały są dostępne po kliknięciu w baner “Informacje dla Przedsiębiorców” (kliknij TUTAJ).

Ostatnia zmiana: 28 lutego 2020

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij