wtorek, 21 września 2021r.

Wyjazd na Piotrkowskie Targi Ogrodnicze “Pamiętajmy o ogrodach”

27 marca 2017

przez  Izabela Smardzewska

Urząd Gminy w Sulmierzycach informuje, że w dniu 30 kwietnia 2017 r. (niedziela) organizuje wyjazd na Piotrkowskie Targi Ogrodnicze „PAMIĘTAJMY O OGRODACH”.

Na targach prezentowane będą: nasiona, sadzonki, cebule, rośliny rabatowe, balkonowe, doniczkowe, krzewy i drzewa ozdobne i owocowe, trawy ozdobne, byliny, rośliny skalne, rośliny wodne, zioła, kwiaty, podłoża, nawozy, sprzęt ogrodniczy, wyposażenie szklarni i tuneli. Prezentowana będzie również mała architektura ogrodowa i elementy dekoracyjne, a także narzędzia i sprzęt ogrodniczy oraz chemia ogrodowa.

Koszt przejazdu autokarem + ubezpieczenie to 10,00 zł/osoba. Wstęp na wystawę jest bezpłatny.

Chęć wyjazdu należy zgłosić w Urzędzie Gminy w Sulmierzycach – pokój nr 16 lub pod nr telefonu 44/6846056 wew. 109 do dnia 24.04.2017 r. Przyjmowane są wyłącznie zgłoszenia osób dorosłych.

Wyjazd nastąpi o godz. 9:00 z Sulmierzyc (parking przy Urzędzie Gminy), planowany powrót ok. godz. 15:00.

Ostatnia zmiana: 27 marca 2017

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij