niedziela, 26 września 2021r.

Wyjazd na targi

9 lutego 2016

przez  admin

 

WYJAZD NA TARGI DZIAŁKI I OGRODY

Urząd Gminy w Sulmierzycach informuje, że w dniu 2 kwietnia 2016 r. (sobota) organizuje wyjazd na Targi Działki i Ogrody 2016, które odbędą się na terenie Expo Silesia w Sosnowcu.

Targi ogrodnicze połączone są z Targami Wyposażenia Wnętrz Wygodny Dom 2016, IX Targami Budowlanymi Silesia Building Expo SIBEX 2016, Targami Techniki Grzewczej i Instalacyjnej SILTERM-INSTAL 2016.

Podczas targów będzie można zakupić rośliny owocowe i ozdobne, literaturę fachową, a także produkty żywnościowe wytwórców z regionu. Znajdzie się również coś ciekawego dotyczące urządzenia i wyposażenia wnętrz. Nie zabraknie wszelkiego rodzaju mebli, artykułów dekoracyjnych, oświetlenia, tekstyliów, ceramiki. Będą spotkania z projektantami i dekoratorami, podczas których będzie możliwość skonsultowania własnych pomysłów oraz znalezienia inspiracji.

Zakres tematyczny targów budowlanych i instalacyjnych obejmuje wszelkie działania związane z etapem planowania budowy czy remontu domu (mieszkania), wybór materiałów i technologii, uzyskiwanie kredytu, usługi budowlano-remontowe, wykończenie i wyposażenie.

Zapisy trwają do 21 marca 2016 r. – chęć wyjazdu można zgłosić w Urzędzie Gminy – pokój nr 16 lub pod nr telefonu (44) 6846056 wew. 109.

Urząd Gminy pokrywa koszty przejazdu autokarem. Wstęp na teren zewnętrzny targów jest bezpłatny. Osoby, które będą chciały zapoznać się z ofertami wystawców wewnątrz budynku będą musiały zakupić bilet wstępu za kwotę 15,00 zł. Uczestnicy pokrywają również koszt ubezpieczenia.

Wyjazd o godz. 8:00 z Sulmierzyc (parking przy Urzędzie Gminy) – zbiórka o godz. 7:30. Planowany powrót ok. godz. 18:00.

Ostatnia zmiana: 9 lutego 2016

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij